(a se citi, aşa... ardeleneşte r e l o a d y e d)
Pentru că am facut o pauză la Paşti, in care "am slabit" de la 58 la 60de kile.
Dar m-am reincarcat pozitiv şi acum am energie să renunţ la mâncatul compulsiv. Ăsta-i pasul 1.
Pasul 2 şi cel mai necesar ar fi nişte egzerciţiuri.
Toy Story Green Alien Pineapple Lemonade
-
Bring the magic of Pizza Planet right to your living room with this Toy
Story Green Alien Pineapple Lemonade! A vibrant, family-friendly drink that
makes...
Acum 2 zile
tin pumnii! pentru egzercitiuri, doar inceputul e greu, apoi prinzi gustul si iti face placere :)
RăspundețiȘtergeretare as vrea sa fie asa!
RăspundețiȘtergerePai asa-i de sarbatori, cu plus!
RăspundețiȘtergereDar acum urmeaza mobilizarea...in minus...da?!:)