De ce? Ca va dzac io!
astazi va fi ora pamantului, o ora de liniste si meditatie.
imi inchipui un oras cufundat in intuneric in care ochii stelelor stralucesc mai lung si mai des. cine a vazut cerul senin departe de luminile localitatilor stie despre ce vorbesc. cine nu... nashpa! nu stie ce-i fain! :)
Ora Pamantului
Sursa tchip
ce ziceti? ne bagam?
Toy Story Green Alien Pineapple Lemonade
-
Bring the magic of Pizza Planet right to your living room with this Toy
Story Green Alien Pineapple Lemonade! A vibrant, family-friendly drink that
makes...
Acum 2 zile